Parcela/terreno se vende/se alquila, Csepreg

Página principal » Parcela/terreno se vende/se alquila, Csepreg » Parcela/terreno se vende/se alquila, Csepreg

13 104 000 Ft

€36 737
Datos del anunciante

József Bódi

Escribir mensaje
El mensaje deberá contener como mínimo 10 letras.
Descripción

Texto traducido

Texto original
Csepregen rendkívül kedvező áron eladó belterületi építési telek!

Mindössze 8.000 Ft/m² áron megvásárolható!

A helyi és környékbeli telekárakhoz viszonyítva ez kiemelkedően kedvező és ritka ajánlat!
Csepreg dinamikusan fejlődő részén eladó egy 1638 m²-es belterületi építési telek, kiváló adottságokkal.
A telek lakóövezetben helyezkedik el, aszfaltos úton könnyen megközelíthető, így ideális választás lehet családi ház építésére vagy befektetésre egyaránt.
A közművek közül:
• a víz és a csatorna a telken belül található,
• a gázcsonk pedig a telekhatáron elérhető.
Az ingatlan 30%-ban beépíthető, így számos lehetőséget kínál leendő tulajdonosának.
Csepreg jól ellátott település, ahol bölcsőde, óvoda, iskola, Polgármesteri Hivatal, bank és üzletek is megtalálhatók.
A település része a falusi CSOK programnak, így támogatás igénybevételére is lehetőség van.
Az ingatlan a vételár kifizetését követően azonnal birtokba vehető.
Az ingatlan ára: 13.104.000 Ft

Datos de (tipo)

no está facilitado

Dentro de parcela

no está facilitado

Zona urbanizada

no está facilitado

1 638 metro cuadrado

no está facilitado

Dentro de parcela

Fotos